top of page

Zobacz także:

Producenci szyb zespolonych

1) Profil dystansowy Thermoflex produkowany  jest przez firmę Thermoseal Group – lidera wśród  angielskich producentów i dostawców komponentów oraz maszyn wykorzystywanych przy produkcji szyb zespolonych.

2) Polimer silikonowy z którego wytwarzany jest Thermoflex charakteryzuje się wysoką odpornościa na promieniowanie UV. Zapewnia on zespoleniu długą żywotność - bez pęcherzy czy pęknięć. Profil nie zawiera żadnych substancji lotnych, posiada również niższą wartość przewodności cieplnej w porównaniu do profili wykonanych z EPDM bądź jego pochodnych.

3) Cały proces produkcji profilu począwszy od wykonania mieszanki  polimerów ,dodaniu do niej sproszkowanego adsorbentu wilgoci ,aż do uzyskania gotowego produktu przeprowadzany jest na terenie zakładu produkcyjnego oraz laboratorium należącego do Thermoseal group. Pozwala to na utrzymanie pełnej kontroli nad składnikami oraz jakością gotowego produktu aż do momentu dystrybucji końcowej.

Thermoflex – Dlaczego jest lepszy od innych elastycznych

profili dystansowych?

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii

Producenci szyb zespolonych strona 2 z 3

4) W odniesieniu do tolerancji rozmiaru – Thermoflex produkowany jest zgodnie z przyjętymi przez Thermoseal Group standardami.  Własny, innowacyjny proces kontroli jakości produkcji sprawia że profil Thermoflex w momencie opuszczenia lini produkcyjnej charakteryzuje się niższą tolerancją rozmiarów w porównaniu do innych konkurencyjnych profili dystansowych.

Zaawansowana technologia, zaprojektowana tak aby zminimalizować straty energii przez Twoje okna

IFT Report Logo.JPG

Wartość przewodności cieplnej 

bottom of page