Zobacz także:

Linki, pliki do pobrania, oraz wiadomości z branży

O firmie Thermoseal Group Ltd

Thermoseal Group Ltd. jest największym dostawcą oraz producentem komponentów i maszyn do produkcji szyb zespolonych w Anglii. W naszym asortymencie znajdą Państwo ponad 1500 różnych artykułów takich jak: własnej produkcji profile dystansowe Thermobar oraz Thermoflex, różnego rodzaju maszyny oraz urządzenia wykorzystywane podczas prac ze szkłem budowlanym.

 

Ponad 30 lat doświadczeń w handlu komponentami oraz maszynami sprawiło że firma podjęła decyzję o własnej produkcji komponentów na terenie Anglii. Trzon tej produkcji stanowią ulepszone termicznie profile dystansowe Thermobar oraz Thermoflex zaprojektowane i wyprodukowane specjalnie na potrzeby technologii ciepłej krawędzi. Pierwszy okres własnej produkcji wcale nie był łatwy ale dzięki szerokim inwestycjom w wysoko wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą , nowoczesne maszyny i urządzenia oraz wyspecjalizowane laboratorium techniczno-badawcze odpowiadającej za cały proces produkcji komponentów firma Thermoseal Group stała się liderem w branży.

 

Doskonale rozumiemy jaką ważną rolę odgrywa każdy z komponentów użyty do wyprodukowania zespolenia oraz jak zachowują się one w całym okresie użytkowania pakietu. Dzięki tej wiedzy jesteśmy pewni że komponenty które produkujemy i dostarczamy nie maja sobie równych.

 

Więcej informacji na stronie www.thermosealgroup.com

Linki, pliki do probrania, informacje strona5 z 6

Zaawansowana technologia, zaprojektowana tak aby zminimalizować straty energii przez Twoje okna

© 2014 Thermoseal Group Limited - Niniejsza strona internetowa została opracowana przez Thermoseal Group – Światowego dystrybutora oraz producenta, dedykowanego wyłącznie szybom zespolonym.